– از جمله موارد مهم در کسب کار مشتری مداری خواهد بود. بدین سبب جهت مرجوع نمودن کالاها قوانین بازگشت کالا طبق ضوابطی تعیین گردیده که در ادامه به آن میپردازیم.

جهت حفظ و تکریم و جلب رضایت حقوق مشتریان سایت، تمامی محصولات و تجهیزات قبل از ارسال مورد تست و بررسی قرار میگیرند تا از سلامت فیزیکی  و کارکرد صحیح کلیه لوازم اطمینان حاصل شود.

تمامی لوازم برقی آکواریوم قبل از ارسال تست میشوند و پس از اطمینان از صحت عملکرد آنها ارسال خواهند شد.

به دلیل تست و بررسی کلیه لوازم و تجهیزات و اطمینان از صحت عملکرد آنها قبل از ارسال، هیچ کدام از لوازم و تجهیزات برقی اعم از پمپ های هوا، لامپ های آکواریوم، انواع فیلترها، بخاری، موج سازها، واتر پمپ ها و لامپ های یووی همچنین داروها ، غذاها و….. پس از ارسال قابل تعویض یا مرجوع کردن نخواهند بود.

بدلیل اینکه هیچ کدام از تجهیزات ، لوازم آکواریوم ، داروها و غذاها از طرف شرکت های سازنده، وارد کننده و توزیع کننده گارانتی نمیشوند فروشگاه پت لند360 نیز هیچ گونه تعهدی مبنی بر ارائه خدمات گارانتی نخواهد داشت.

در صورتی که کالایی به اشتباه از طرف سایت برای خریدار ارسال شود بطوریکه مشخصات کالای ارسال شده با مشخصات کالای ثبت شده و خریداری شده توسط خریدار مغایرت داشته باشد خریدار موظف است بدون باز کردن بسته بندی و پلمپ کالا، پس از مطلع نمودن و هماهنگی لازم کالا را را مرجوع کند تا با کالای خریداری شده جایگزین شود. و اعلام مغایرت حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل کالا باید به پشتیبانی وبسایت اطلاع داده شود.

در چنین حالتی ارایه رسید دارای مهر دفتر پستی یا رسید مهر شده باربری  به همراه کالای مرجوعی الزامی است و هزینه ارسال پستی و یا پیک به مشتری عودت خواهد شد. در صورتی که پلمپ دستگاه توسط خریدار باز شده یا دچار صدمه شده باشد خریدار مکلف به جبران خسرات کالا و هزینه های بازگشت کالا است.

فروشگاه پت لند 360 تمام تلاش خود را میکند که کالاهای خریداری شده کاملا سالم و ایمن به دست خریدار در سراسر کشور برسد و در صورت بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل جبران خسارت کالای آسیب دیده بر عهده شرکت حمل و نقل است .

با توجه به بسته بندی استاندارد و ایمن سفارشات ارسالی توسط پت لند360، تحویل کالا به هر یک از شرکت های حمل و نقل مانند پست، تیپاکس، اتوبوس و یا باربری و… و اعلام بارنامه و شماره پیگیری مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل بر عهده ی شرکت های حمل و نقل فوق الذکر می باشد

در روش ارسال با پست ،خریدار موظف است در هنگام تحویل مرسوله از مامور پست  و در حضور مامور پست بسته بندی مرسوله را  بازگشایی و چک  کند و در صورت هرگونه آسیب دیدگی از آن عکس گرفته در همان زمان بسته را به پستچی عودت کند و از دریافت آن خودداری کند تا توسط پستچی صورتجلسه گردد و شما بتوانید خسارت خود را از پست دریافت نمائید.

در روش ارسال با تیپاکس بدلیل بیمه شدن مرسولات توسط  شرکت تیپاکس،خریدار موظف است در هنگام تحویل مرسوله بسته بندی مرسوله را  بازگشایی و چک  کند و در صورت هرگونه آسیب دیدگی از آن عکس گرفته و از نماینده تیپاکس بخواهد آنرا صورتجلسه خسارت کند.

با توجه به بسته بندی استاندارد و ایمن سفارشات ارسالی توسط  پت لند 360، تحویل کالا به هر یک از شرکت های حمل و نقل مانند پست، تیپاکس، اتوبوس و یا باربری و… و اعلام بارنامه و شماره پیگیری مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل بر عهده ی شرکت های حمل و نقل فوق الذکر می باشد.

اعلام خسارت کالا حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل کالا باید به پشتیبانی وبسایت فروشگاه پت لند اطلاع داده شود. و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس فروشگاه ارسال شود .

شایان ذکر است اعلام هر گونه مغایرت سفارش،خسارت کالا و … پس از گذشت 24 ساعت از زمان تحویل سفارش به خریدار ،توسط فروشگاه آنلاین قابل پیگیری نمی باشد.

در صورتی که خریدار در تعداد خرید یک کالا اشتباه کرده باشد و کالای ارسالی به خریدار دارای هیچ گونه نقص و ایراد فیزیکی و عملکرد نباشد بطور مثال بجای خرید یک تاپ فیلتر دو عدد تاپ فیلتر از یک مدل خریداری کرده باشد فقط با شرایط زیر میتواند کالای اشتباه خریداری شده را باز گرداند:

لیبل بسته بندی محصول اشتباه خریداری شده نباید به هیچ عنوان باز شده و پلمپ کارتن یا بسته بندی دچار دست خوردگی، تاخوردگی، پارگی، خط خوردگی شده باشد.(بسته بندی یا کارتن و کالای مورد نظر کاملا پلمپ و نوباشد) در غیر اینصورت بازگشت کالا به هیچ عنوان امکانپذیر نیست و فاکتور و اصل رسید پستی نیز همراه کالا پس از هماهنگی با پشتیبان سایت باید حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل کالا ارسال شود.

نوشتن هر گونه متن، یادداشت، آدرس، شماره تلفن بر روی کارتن یا بسته بندی کالا امکان بازگشت کالا را  از خریدار سلب خواهد کرد.

در صورتی که بیش از 24 ساعت از زمان تحویل کالا به مشتری گذشته باشد یا کالا استفاده شده باشد امکان بازگشت کالا خریداری شده نمیباشد.

خریداران فقط با پست پیشتاز میتوانند جهت بازگشت کالا  به فروشگاه اقدام کنند و هزینه پست جهت بازگشت کالاهای اشتباه خریداری شده به فروشگاه آنلاین توسط خریدار بر عهده خریدار است و  پشتیبانی سایت پس از بررسی چنین کالاهایی تنها در صورت دریافت سالم کالا از نظر بسته بندی (سالم از نظر ظاهری و باز نشدن پلمپ کارتن یا بسته بندی،عدم مخدوش شدن پلمپ) ظرف 24 تا 48 ساعت پس از دریافت کالا بعد از کسر هزینه کارمزد و انتقال وجه به کارت بانکی اعلامی خریدار  واریز میکند.

جهت انتقال وجه شماره کارت بانکی اعلامی خریدار حتما باید بنام خود خریدار باشد.

در صورت ارسال کالا توسط خریداران بدون هماهنگی با پشتیبانی سایت یا عدم تایید کارشناسان فروشگاه هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا بر عهده خریدار خواهد بود.